Tłumaczenia konsekutywne 

Tłumaczenia konsekutywne – idealne na kameralne spotkania

Polecane podczas uroczystości, konferencji prasowych i spotkań w mniejszym gronie

W tym trybie tłumaczenia ustnego mówca wygłasza komunikat, który trwa ok. 2-5 minut, następnie tłumacz oddaje wypowiedź w języku obcym. Tłumaczenie konsekutywne stosuje się często podczas przemówień i oficjalnych uroczystości. Wymaga od tłumacza dobrej pamięci, umiejętności przekazywania treści w skondensowanej formie i obycia ze sceną, ponieważ często występuje przed licznym audytorium. Nasi tłumacze doskonale radzą sobie z takimi wyzwaniami i zapewnią płynną komunikację na Twoich wydarzeniach.

Inną, bardzo popularną odmianą tłumaczenia konsekutywnego jest tłumaczenie liaison („zdanie po zdaniu”), stosowane wtedy, gdy rozmówcom zależy na żywej interakcji. Tłumaczenia liaison wcale nie należą do łatwiejszych niż tradycyjne tłumaczenia konsekutywne, gdyż wymagają szybkiego refleksu i opanowania w wirze dyskusji. Skorzystaj z naszej oferty – dysponujemy wykwalifikowanym zespołem, który spełni Twoje oczekiwania.

Współpraca z nami to przede wszystkim:

  • jasne zasady wyceny
  • szybka i profesjonalna obsługa
  • zniżki dla stałych klientów

Jeżeli potrzebujesz nagłośnienia skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, a z chęcią Ci pomożemy. Napisz tylko czego potrzebujesz a my dopasujemy ofertę do Twoich oczekiwań. Zobacz ofertę tłumaczeń konferencyjnych.

Skontaktuj się z nami – przyślemy bezpłatną wycenę.

Biuro tłumaczeń Translavox

Tłumaczenia konsekutywne Szczecin
Call Now Button